Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

SeaTails
U Prefy 966/26
182 00 Praha 8
tel: +420 776 177 557
seatails@seznam.cz
Česká republika
Po domluvě je možný osobní odběr

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 51% Ide to 39% Nie príliš 6% Vôbec 5%
TOPlist

INFORMACE » FAQ
FAQ

<p> FAQ alebo na čo sa často pýtate? </ p>

1 / Kde sa dá s produktom plávať?

<p> Plávať s naším produktom môžete kdekoľvek. Súkromné bazény (bazény verejné nie všetky, odporúčame sa dohovoriť vopred), prírodné vodné plochy i mora. Látka je veľmi odolná proti všetkým vplyvom aj slanné vode. Stačí sa o kostým len starať rovnako ako o plavky. Vypláchnuť po každom použití. Prať na 30% bez použitia aviváže. </ P>

2 / Je možnosť si produkt niekde vyskúšať?

Ano je to možné. Pořádáme nepravidelné setkání v bazénech, kde je možné si plavecký kostým vyzkoušet po předchozím domluvení. O těchto společných akcích informujeme vždy na webu i na facebooku. www.facebook.com/seatails.cz.

3 / Pre koho je produkt určený?

V prvom rade pre plavcov. Inak je jedno či sa jedná o dievča či chlapca, ženu či muža. Pre toho kto má rád plávanie, morské panny a chuť skúšať nové veci.

4 / O aký plavecký štýl ide?

Základom je plavecký štýl delfín. Buď s rukami dopredu, alebo pozdĺž tela. Celé telo musí byť ponorené pod vodou.

5 / Môžu kostým používať aj chlapci?

Ani. Morské panny neboli len ženského pohlavia. Takže záleží naozaj na každom z nás. Stačí mať rád plávanie a chcieť vyskúšať niečo nové.

6 / Je možné si požičať kostým na dovolenku?

Bohužiaľ v túto chvíľu nie je možné si kostým požičať bez dohľadu Seatails. Zapožičanie je možné iba na spoločných stretnutiach, ktoré prebiehajú v nepravidelných termínoch.

7 / Z akého materiálu je výrobok vyrobený?

Bikiny a vrchný materiál (koža morské panny) sú vyrobené z plavkoviny. Monofin je vyrobený z tvrdého plastu a gumy.

8 / Môžem s plutvou do bazéna?

Odporúčame vopred sa informovať. Ešte sme sa nestretli s tým, že by bol niekde problém, ale vždy sme sa dohovorili vopred. Je však nutné dodržiavať jednu podmienku bezpečného používania - monofin sa nesmie používať bez ochranného fleecového obalu a bez vrchnej kože plutvy. Monofin je priehľadný a pod vodou sa stáva "neviditeľný", mohlo by dôjsť k úrazu.

9 / Je možná aj iná farebná varianta?

Áno je. Môžeme Vám vyrobiť farbu podľa Vášho výberu. Ružová, strieborná, čierna a iné. Záleží na tom čo by ste radi. Fotografiu výroby SeaTails plutvy na zákazku zašleme emailom na Vaše priania.

10 / Ako vybrať správnu veľkosť?

Nemusíte sa báť. Materiál je veľmi pružný. Pozrite sa do tabuľky veľkostí a riaďte sa podľa nej. Samozrejme zoberte do úvahy aj realitu, niektoré deti sú oveľa väčšie než je štandard pri ich veku, a naopak, preto sa riaďte tým akú používa veľkosť oblečenia. Nebojte sa nám napísať, radi Vám vždy poradíme.

11/ Pořádáte někde kurzy plavání?

V súčasnej chvíli organizujeme spoločné plávanie morských panien a to vždy na dohovorenom termíne plávanie a vybranom bazéna. O všetkom budete informovaní. Len zatiaľ prezradíme, že je to v kooperácii s plaveckej školy ORKA, ktorá náš produkt odporúča. www.orkaplavani.cz

12 / Ako plutva čistiť po použití?

Stačí všetky časti poriadne vypláchnuť v čistej vode, vyprať v ruke či v práčke na 30 stupňov, jemné pranie a bez použitia aviváže.