Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

SeaTails
U Prefy 966/26
182 00 Praha 8
tel: +420 776 177 557
seatails@seznam.cz
Česká republika
Po domluvě je možný osobní odběr

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 51% Ide to 39% Nie príliš 6% Vôbec 5%
TOPlist

Vitajte vo svete morských panien SeaTails.cz

Dozviete sa tu všetko o novom fenoméne morských plutiev, ktoré majú v zahraničí už dlhú tradíciu, a ktoré konečne dorazili aj na náš trh. Vďaka týmto funkčným kostýmom budete doslova klamať telom. Vďaka precíznemu spracovaniu totiž budú vyzerať ako súčasť vášho tela a vy sa tak stanete aspoň na chvíľu dokonalú morskou pannou.

Funkčné plavecké kostýmy sú navrhované tak, aby vyzerali čo najrealistickejšie a aj svojou veľkosťou čo najlepšie zodpovedali rozmerom ľudskej postavy. Povrch dokonale evokuje rybie koži a pri jeho vývoji sa dbalo na maximálnu podobnosť s rybími šupinami. Vnútri sú integrované monoplutvy (dve plutvy spojené v jednu), teda plutvy, ktoré sú bežne používané pre zvýšenie výkonu plavcov pod vodou. Vďaka týmto kostýmom zažijete úplne nový plavecký štýl, ktorý si zamilujete a zároveň sa stanete stredobodom pozornosti v akomkoľvek bazéne. 

Kostýmy sú dodávané v piatich rôznych farebných variáciách a troch veľkostiach. Súčasťou každého balenia sú zároveň farebne zladené bikiny. Odporúčame prať v ruke max. Teplota na 30 ° C, nepoužívať aviváž (Monoplutva je potreba vybrať). Farba plutiev je veľmi odolná a kostýmy sú odolné aj proti chlóru. Bikiny aj chvost sú vyrobené z pružného materiálu a tak nie je na mieste obava, že by z nich deti čoskoro vyrástli.

Staň sa morskou pannou a vychutnaj si výnimočný pocit slobody pod vodnou hladinou.

POZOR: Zabezpečte, aby používanie morských plutiev deťmi prebiehalo vždy len pod dohľadom dospelej osoby a v miestach, kde dieťa dosiahne na dno bazéna.

SeaTails nájdete aj na Facebooku http://facebook.com/seatails.cz , kam umiestňujeme videá, fotografie a novinky z oblasti populárnych funkčných kostýmov.


UKÁŽKY FAREBNÝCH ODTIEŇOV plutvy: